Rekrutacja – listy zakwalifikowanych

Szanowni Państwo,

zgodnie z harmonogramem 10 kwietnia 2019 r. o godz.13:00 w przedszkolach i w szkołach podstawowych będą opublikowane listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Informacja ta będzie również dostępna dla rodziców w systemie rekrutacyjnym, po zalogowaniu się na koncie dziecka.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia, w terminie od 10 do 17 kwietnia br. (do godz. 16.00) składają potwierdzenie woli zapisu do przedszkola/szkoły, do której dziecko zostało zakwalifikowane.

Potwierdzenie woli zapisu rodzice /opiekunowie prawni mogą:

• składać osobiście w przedszkolu/szkole, do której dziecko zostało zakwalifikowane

lub

• elektronicznie potwierdzić wolę zapisu w systemie rekrutacyjnym – po zalogowaniu się na konto kandydata, należy ,,kliknąć” przycisk „Przejdź do podglądu podania” iw kolejnym kroku należy wybrać przycisk „Potwierdź wolę zapisu” (instrukcja dla rodziców będzie dostępna w systemie rekrutacyjnym).

Elektroniczne potwierdzenie woli zapisu jest wystarczające i nie wymaga złożenia w przedszkolu/szkole ,,papierowego” druku.

Niepotwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca.