„Misie Ratownisie”

Drodzy Rodzice!

W tym roku nasze Przedszkole dołączyło do
akcji „Misie Ratownisie”.
Jest to wielka akcja zbierania pluszaków pod nazwą
„Misie Ratownisie”
organizowana przez Fundację Wsparcie 112.

Celem akcji jest zebranie oraz przekazanie pluszaków do jednostek Straży Pożarnych, zespołów Ratownictwa Medycznego i innych służb, aby były one wsparciem dla najmłodszych w ciężkich chwilach!
„Miś Ratowniś” w świadomości dziecka kształci domowe ciepło, bezpieczeństwo, czułą i serdeczną bliskość rodziców, czyli wszystko to, co traci ono w wyniku np. nieszczęśliwego wypadku. Dlatego w sytuacjach, kiedy potrzebne jest znalezienie zastępczego źródła oparcia, skupienie lub odwrócenie uwagi czy nawiązanie kontaktu z dzieckiem pluszak może okazać się bardzo użyteczny!

Pragniemy wspomóc wszystkich potrzebujących zbiórką pluszaków. Zbieramy maskotki (nie tylko misie!) nowe lub używane w bardzo dobrym stanie, czyste i zadbane.

Miejsce do zbiórki pluszaków wyznaczone będzie w szatni przedszkolnej.

Akcja trwa od 02/01/2020 do dnia 02/02/2020.
Zachęcamy gorąco do przyłączenia się do naszej zbiórki!