ZAWIESZENIE ZAJĘĆ W PRZEDSZKOLU

Szanowni Rodzice,
w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, Minister Edukacji Narodowej przedłużył czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty, polegające na zawieszeniu prowadzenia działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, do 10 kwietnia 2020 r.
Wprowadzono nowe przepisy, określające zasady kształcenia na odległość, które obowiązują od 25 marca do 10 kwietnia 2020 r. Jak Państwo pewnie zauważyliście, w większości zasady dotyczą szkół. My staramy się być z naszymi Wychowankami i z Państwem w kontakcie, przesyłamy materiały, propozycje zabaw, ogłaszamy konkursy. Mam nadzieję na udaną współpracę w tym trudnym dla wszystkich czasie. Mamy jednocześnie świadomość, że nie wszyscy będą w stanie wykorzystać cały przekazany materiał. Nauczyciele udostępnią Państwu link do e-podręczników.

Dyrektor Przedszkola nr 423
Barbara Bogacka