DYREKTOR

Barbara Bogacka – bbogacka@edu.um.warszawa.pl

GRUPA BIEDRONKI

Karolina Lesik –  karolina.lesik@przedszkole423.pl

Małgorzata Pietura – pomoc nauczyciela

GRUPA MISIE

Anna Śledź –  anna.sledz@przedszkole423.pl

Magda Więch–  magda.wiech@przedszkole423.pl

GRUPA PSZCZÓŁKI

Agata Narecka –  agata.narecka@przedszkole423.pl

Urszula Sidor –  urszula.sidor@przedszkole423.pl

Urszula Szewczyk – nauczyciel wspomagający

GRUPA ŻABKI

Katarzyna Tusiewicz – katarzyna.tusiewicz@przedszkole423.pl

Ewa Kłudczyńska – ewa.kludczynska@przedszkole423.pl

GRUPA SÓWKI

Aleksandra Małecka – aleksandra.malecka@przedszkole423.pl

JĘZYK ANGIELSKI

Magda Więch–  magda.wiech@przedszkole423.pl

LOGOPEDA

Barbara Bogacka – bbogacka@edu.um.warszawa.pl

Katarzyna Krasowska –  katarzyna.krasowska@przedszkole423.pl

RELIGIA

Mariusz Chorchosmariusz.chorchos@przedszkole423.pl

ZAJĘCIA RUCHOWE

Małgorzata Matyja –  malgorzata.matyja@przedszkole423.pl

KIEROWNIK ADMINISTRACYJNO -GOSPODARCZY

Agnieszka Fabijańczuk – afabijanczuk@edu.um.warszawa.pl

KUCHNIA

Agnieszka Adamczuk – Baran

OBSŁUGA

Agata Barańska

Olga Balkiewicz

Magdalena Fotyga

Barbara Kodym

Elżbieta Kozłowska

Ewa Matusiak

Marta Walczak-Buczkowska