Dla Rodziców „nowych” Trzylatków

Przygotowujemy się do przyjęcia Waszych dzieci do naszej społeczności – Przedszkola nr 423 w Warszawie. Pragniemy by rozpoczęcie procesu adaptacyjnego i dalszej edukacji przebiegało w sposób przyjazny dla nas wszystkich, a szczególnie dla naszych nowych Przedszkolaków.

W związku z pandemią COVID-19 musieliśmy zmienić i dostosować nasze procedury do zmieniającej się rzeczywistości. W związku z powyższym nie odbył się w naszym przedszkolu dzień otwarty, a rekrutacja  odbywała się elektronicznie. Nie mieliście Państwo szansy oglądu placówki ani poznania pracującego w niej personelu.

Zapraszam Państwa na pierwsze spotkanie w dniu 24 sierpnia 2021 r o godzinie 17:00, które odbędzie się na terenie Przedszkola nr 423 w Warszawie, ul. Kadrowa 9. Postaramy się przekazać Państwu szczegóły organizacyjne dotyczące grupy Biedronki i odpowiedzieć na nurtujące Was pytania. Na zebrane zapraszamy rodziców bez dzieci. Spotkanie odbędzie się w obowiązującym, w danym czasie, reżimie sanitarnym.

Na dni adaptacyjne dla dzieci zapraszamy 30 i 31 sierpnia w godzinach 10.00-12.00 rodzic z dzieckiem. Jeżeli zmieni się sytuacja epidemiczna będziemy Państwa na bieżąco informować, prosimy śledzić stronę internetową placówki www.przedszkole423.pl lub oficjalnego Facebooka Przedszkola 423.