Zebranie dla rodziców nowo przyjętych trzylatków – ZMIANA GODZIN ADAPTACJI

Przygotowujemy się do przyjęcia Waszych dzieci do naszej społeczności – Przedszkola nr 423 w Warszawie. Pragniemy by rozpoczęcie procesu adaptacyjnego i dalszej edukacji przebiegało w sposób przyjazny dla nas wszystkich, a szczególnie dla naszych nowych Przedszkolaków.

Zapraszam Państwa na pierwsze spotkanie w dniu 28 sierpnia 2023 r o godzinie 17:00, które odbędzie się na terenie Przedszkola nr 423 w Warszawie, ul. Kadrowa 9. Postaramy się przekazać Państwu szczegóły organizacyjne dotyczące grupy Biedronki i odpowiedzieć na nurtujące Was pytania. Na zebranie zapraszamy rodziców bez dzieci. Spotkanie odbędzie się w obowiązującym, w danym czasie, reżimie sanitarnym.

Na dni adaptacyjne dla dzieci zapraszamy 30 i 31 sierpnia w godzinach 15.00-16.30 (ZMIANA GODZINY) rodzic z dzieckiem.